Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de întreținere si reparatii autovehicule de transport persoane DS Gorj

Număr anunț
DA40976706
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PRO AUTO LOGISTICS SRL (CUI 22445301)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.636,59 RON
Valoare atribuită
138.636,59 RON
Data publicării
11.08.2026 16:33
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 17:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138.636,59 RON

din 138.636,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.