Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectare si transport deseuri Festivalul La Tismana intr-o Gradina

Număr anunț
DA40975943
Autoritate contractantă
ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA) (CUI 4956189)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI RO24342060)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.172 RON
Valoare atribuită
14.172 RON
Data publicării
11.08.2026 15:05
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.172 RON

din 14.172 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.