Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii si intretinere instalatii sanitare

Număr anunț
DA40975453
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE Iasi (CUI 13582067)
Furnizor / câștigător
CASA DESIGN SRL (CUI RO10284651)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.237,13 RON
Valoare atribuită
13.237,13 RON
Data publicării
11.08.2026 14:32
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.237,13 RON

din 13.237,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.