Ofertă acceptată
Cumpărare directă
„Zilele Comunei Hălchiu”, ediția 2026
- Număr anunț
- DA40976758
- Autoritate contractantă
- COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
- Furnizor / câștigător
- TRUE AGENCY S.R.L. (CUI 47197864)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206.300 RON
- Valoare atribuită
- 206.300 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 16:57
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 17:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206.300 RON
din 206.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro