Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentorare si organizare expozitii
- Număr anunț
- DA40976279
- Autoritate contractantă
- FUNDATIA DE PROTEJARE A MONUMENTELOR ISTORICE DIN JUDETULBIHOR (CUI 17394856)
- Furnizor / câștigător
- FUNDATIA ART ENCOUNTERS FOUNDATION (CUI 34361050)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.000 RON
- Valoare atribuită
- 139.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 15:30
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139.000 RON
din 139.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro