Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatare, igienizare si si dezinfectare aparate de aer conditionat

Număr anunț
DA40984275
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Furnizor / câștigător
PRIMTECH SRL (CUI 18336217)
Cod CPV
90920000-2 · Servicii de igienizare a instalatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.496 RON
Valoare atribuită
15.496 RON
Data publicării
12.08.2026 15:37
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.496 RON

din 15.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.