Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție peleți răsinoase EN plus A1 sediul UAT Vișeu de Sus

Număr anunț
DA40983081
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Furnizor / câștigător
MATAHARIAS S.R.L. (CUI RO32478454)
Cod CPV
09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.912 RON
Valoare atribuită
87.912 RON
Data publicării
12.08.2026 14:14
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.912 RON

din 87.912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.