Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jaluzele verticale blackout

Număr anunț
DA40984649
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC CODLEA (CUI 29483116)
Furnizor / câștigător
CAMBIA HOME S.R.L. (CUI 45757817)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.619,83 RON
Valoare atribuită
13.619,83 RON
Data publicării
12.08.2026 16:34
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 17:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.619,83 RON

din 13.619,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.