Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Jaluzele verticale blackout
- Număr anunț
- DA40984627
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC CODLEA (CUI 29483116)
- Furnizor / câștigător
- CAMBIA HOME S.R.L. (CUI 45757817)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.441,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.441,32 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 16:27
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 17:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.441,32 RON
din 1.441,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro