Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGAMM -LAPTE CONSUM 3,5% GRASIME CARTON

Număr anunț
DA40983360
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI RO5908104)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.121 RON
Valoare atribuită
1.121 RON
Data publicării
12.08.2026 14:33
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.121 RON

din 1.121 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.