Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHETE RECHIZITE SCOLARE

Număr anunț
DA40983809
Autoritate contractantă
Organizatia Umanitara CONCORDIA (CUI 5221142)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.770,40 RON
Valoare atribuită
43.770,40 RON
Data publicării
12.08.2026 15:01
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.770,40 RON

din 43.770,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.