Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Costume pentru spectacolul Amadeus, Adv. 1542375/04.08.2026
- Număr anunț
- DA40983091
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- LOOM MANUFACTURA S.R.L. (CUI 43550059)
- Cod CPV
- 18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 438 RON
- Valoare finală
- 42.157 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 14:15
- Data finalizării
- 12.08.2026 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.