Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale cu caracter functionala

Număr anunț
DA40984334
Autoritate contractantă
GEN KOROSI CSOMA SANDOR (CUI 13378858)
Furnizor / câștigător
NAGYSOMOLYO SRL (CUI RO37348846)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,02 RON
Valoare atribuită
1.134,02 RON
Data publicării
12.08.2026 15:42
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,02 RON

din 1.134,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.