Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Blendere profesionale pentru bucatarie
- Număr anunț
- DA40990822
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Furnizor / câștigător
- HENDI ROMANIA S.R.L. (CUI RO27170732)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.186,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.186,76 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 13:55
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.186,76 RON
din 1.186,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro