Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina insurubat cu percutie cu acumulator M18FQID-501 portbit hex 1/4" cu 1800-4000bpm 40Nm 18V/1x5

Număr anunț
DA40984550
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMERCIALA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A. (CUI RO10639878)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO7424364)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.543,99 RON
Valoare atribuită
3.543,99 RON
Data publicării
12.08.2026 16:10
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.543,99 RON

din 3.543,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.