- Număr anunț
- DA40984504
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SF. CUV. PARASCHEVA SMARDAN (CUI 21827184)
- Furnizor / câștigător
- RODTUD PREST SRL (CUI 29716173)
- Cod CPV
- 39225100-6 · Brichete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.012,09 RON
- Valoare atribuită
- 27.012,09 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 16:03
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.012,09 RON
din 27.012,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro