Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORASUL OTELU ROSU PIATA AGROALIMENTARA

Număr anunț
DA40984013
Autoritate contractantă
Oras Otelu Rosu (CUI 3227971)
Furnizor / câștigător
FELICIA SRL (CUI 1077347)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,08 RON
Valoare atribuită
470,08 RON
Data publicării
12.08.2026 15:16
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,08 RON

din 470,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.