Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE PERFUZABILA RINGER 500ML CT*10FLAC BRAUN

Număr anunț
DA40983795
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.211 RON
Valoare atribuită
4.211 RON
Data publicării
12.08.2026 15:00
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.211 RON

din 4.211 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.