- Număr anunț
- DA40983486
- Autoritate contractantă
- COMUNA SULETEA (CUI 3394287)
- Furnizor / câștigător
- TABAG SRL (CUI 19752942)
- Cod CPV
- 24613200-6 · Artificii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 14:40
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro