Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii inchirieri

Număr anunț
DA40984850
Autoritate contractantă
Asociatia Toastmasters Arad (CUI 33576620)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA "3.1.SNOOZE SOCIETY" (CUI 39673142)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
12.08.2026 22:34
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 22:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.