Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de preluare si transport in vederea eliminarii a deseurilor periculoase

Număr anunț
DA40984111
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
Furnizor / câștigător
SETCAR SA (CUI RO6873861)
Cod CPV
90523000-9 · Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.100 RON
Valoare atribuită
3.100 RON
Data publicării
12.08.2026 15:24
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.100 RON

din 3.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.