Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pieses de schimb

Număr anunț
DA40984070
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
AUTOSPORT SRL (CUI RO514931)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780,99 RON
Valoare atribuită
3.780,99 RON
Data publicării
12.08.2026 15:21
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780,99 RON

din 3.780,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.