În evaluare
Anunț de participare
Revizie tehnică/modernizare macara portal Baraj Bucecea
- Număr anunț
- SCN1178802
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Cod CPV
- 50531400-0 · Servicii de reparare si de intretinere a macaralelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636.363 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 07:48
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278280
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
26.08.2026 10:09Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1278280.pdf
-
18.08.2026 08:24Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1278280.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
UZINSIDER GENERAL CONTRACTOR SA CUI RO10688099
Subcontractanți 1
NEW SERVICE MACARALE SRL CUI RO27102223
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SOLINVEST SRL CUI RO 1630667
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.