Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Componente de circuite electrice - ref 21430
- Număr anunț
- DA41004142
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LAPTOP AID SRL (CUI RO27443484)
- Cod CPV
- 31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.448,64 RON
- Valoare atribuită
- 7.448,64 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:45
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.448,64 RON
din 7.448,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro