Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUMPARARE LICENTE ESET HOME SECURITY PREMIUM 1 PC/24 LUNI
- Număr anunț
- DA41003834
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 33556852)
- Furnizor / câștigător
- AMT SOFT SRL (CUI RO10611656)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.033,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.033,04 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:25
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.033,04 RON
din 1.033,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro