Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executia lucrarilor in cadrul investitiei ,,Modernizarea sistemului de iluminat public stradal, în c

Număr anunț
DA41001560
Autoritate contractantă
Comuna Cozmesti (Primaria) (CUI 16670635)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758.030,72 RON
Valoare atribuită
758.030,72 RON
Data publicării
17.08.2026 11:52
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

758.030,72 RON

din 758.030,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.