Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat
Magnerot 500 mg-cpr. x 50-Worwag Pharma DE
- Număr anunț
- DA41000529
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,40 RON
- Valoare atribuită
- 332,70 RON 7,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2026 10:51
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 07:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
332,70 RON
din 360,40 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 27,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.