Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse ingrijire personala pentru CSPAD Dragomiresti
- Număr anunț
- DA41000512
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- ACORD TRADING SRL (CUI 20125475)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.003,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.003,86 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:50
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 07:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.003,86 RON
din 1.003,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro