Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii teren sport
- Număr anunț
- DA41000098
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPULUNG (CUI 17100861)
- Furnizor / câștigător
- DFS CENTER GRUP SRL (CUI RO14866091)
- Cod CPV
- 45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480,67 RON
- Valoare atribuită
- 2.480,67 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:24
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.480,67 RON
din 2.480,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro