În desfășurare
Anunț de participare
Achiziție prin leasing financiar autoutilitară (categoria N1 ) omologată RAR pentru transport câini fără stăpân.
- Număr anunț
- SCN1178824
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 13998965)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 09:25
- Termen limită
- 02.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278011
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
27.08.2026 12:32Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat clarificari
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (02.09.2026 15:00).
Valoare estimată
294.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.