În desfășurare
Anunț de participare
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii: „ Amenajare Parc in Jucu de Sus”
- Număr anunț
- SCN1178831
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
- Cod CPV
- 45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.924.960,40 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 10:01
- Termen limită
- 17.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278285
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
31.08.2026 10:07Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178831.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).
Valoare estimată
21.924.960,40 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.