Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

Acord cadru – “ Intretinere curenta poduri, pasaje, podețe, tuneluri. Intretinerea zidurilor de sprijin si prevenirea efectelor inundatiilor – pe o perioada de 2 ani Lot 2 – SDN Sibiu, Lot 3 - SDN Tg. Mures” - DRDP BRASOV

Număr anunț
CAN1173047
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Cod CPV
45233139-3 · Lucrari de intretinere a drumurilor nationale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.559.609,87 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
18.08.2026 11:10
Anunț de participare
CN1092615

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Clarificări & decizii (1)

  • 05.06.2026 12:47
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    A se vedea documentele atasate.
    Raspuns Consolidat

Loturi (2)

Estimat: 24.559.609,87 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SDN Sibiu 12.088.087,15 RON Anulat
2 SDN Tg Mures 12.471.522,72 RON Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
BIRENDRA S.R.L. CUI RO45389316
Asociați 1
ROSTDORSTROY CUI 33658865
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
BIRENDRA S.R.L. CUI RO45389316
Asociați 1
ROSTDORSTROY CUI 33658865
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 24.559.609,87 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 24.559.609,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.