Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat
PRODUSE ȘI SERVICII IT -Tonere, Unități de imagine, Kit-uri de mentenanță și Servicii de înlocuire a kit-urilor
- Număr anunț
- SCN1175509
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VALCEA (CUI 2540767)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.200 RON
- Valoare atribuită
- 91.896 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2026 09:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1134826
- Termen limită
- 02.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270913
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
91.896 RON
din 101.200 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 9.304 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.