În desfășurare
Anunț de participare
Acord cadru – “ Intretinere curenta poduri, pasaje, podețe, tuneluri. Intretinerea zidurilor de sprijin si prevenirea efectelor inundatiilor – pe o perioada de 2 ani Lot 2 – SDN Sibiu, Lot 3 - SDN Tg. Mures” - DRDP BRASOV
- Număr anunț
- CN1095571
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Cod CPV
- 45233139-3 · Lucrari de intretinere a drumurilor nationale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.559.609,87 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:49
- Termen limită
- 22.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278219
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (22.09.2026 15:00).
Valoare estimată
24.559.609,87 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.