Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere toalete ecologice mobile si lavoare ptr. festivalul Cascavelei 2026

Număr anunț
DA41005226
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Furnizor / câștigător
COMEX ROM SRL (CUI RO27820)
Cod CPV
90410000-4 · Servicii de evacuare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.860 RON
Valoare atribuită
13.860 RON
Data publicării
17.08.2026 20:45
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.860 RON

din 13.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.