Ofertă acceptată Cumpărare directă

StoColor In 15 L alb, StoColor Jumbosil - 15 L, StoColor Jumbosil 15 L - colorat (16290)

Număr anunț
DA41004399
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
STORO SRL (CUI RO8552760)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.602,48 RON
Valoare atribuită
1.602,48 RON
Data publicării
17.08.2026 15:02
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.602,48 RON

din 1.602,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.