Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii exploatare forestiera

Număr anunț
DA41004873
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BIRGALUI (CUI 14156590)
Furnizor / câștigător
RÎNZIŞ STAR S.R.L. (CUI 37652801)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.154,72 RON
Valoare atribuită
67.154,72 RON
Data publicării
17.08.2026 15:48
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.154,72 RON

din 67.154,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.