Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHZITIE SI MONTAJ CENTRALE TERMICE
- Număr anunț
- DA41005362
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- DUCA GAZ S.R.L. (CUI 38573820)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.876,05 RON
- Valoare atribuită
- 34.876,05 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 07:55
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.876,05 RON
din 34.876,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro