Ofertă acceptată Cumpărare directă

NEUROMULTIVIT(R) COMPR.FILM. X 100

Număr anunț
DA40987197
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,56 RON
Valoare atribuită
496,56 RON
Data publicării
13.08.2026 10:27
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,56 RON

din 496,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.