Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA40995801
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
Furnizor / câștigător
LIBRARIA NEAGRA SARULUI S.R.L. (CUI RO44605268)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.862,50 RON
Valoare atribuită
3.862,50 RON
Data publicării
14.08.2026 11:27
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.862,50 RON

din 3.862,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.