Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sevicii de MONTAJ aparate de aer conditionat 12000 cu kit montaj 4ml inclus

Număr anunț
DA41002800
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
CATYON INSTAL SRL (CUI 37707818)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.818,06 RON
Valoare finală
3.818,06 RON
Data publicării
17.08.2026 13:13
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.