Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mobilier Gradinita- dulap pentru depozitare patuturi Gradinita cu Program Prelungit Com. Aricestii R
- Număr anunț
- DA40976064
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 29006346)
- Furnizor / câștigător
- ALEX MOBILIER MACS S.R.L. (CUI RO22474030)
- Cod CPV
- 39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.975 RON
- Valoare finală
- 3.975 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 15:13
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.