Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imbracaminte si incaltaminte

Număr anunț
DA41005753
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
ROVA A&A SRL (CUI RO31240275)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.391 RON
Valoare atribuită
15.391 RON
Data publicării
18.08.2026 08:45
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.391 RON

din 15.391 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.