Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii auto conf deviz

Număr anunț
DA40989919
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
Furnizor / câștigător
ICOTESAND AUTO SRL (CUI RO28174643)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.324,65 RON
Valoare atribuită
12.324,65 RON
Data publicării
13.08.2026 12:58
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.324,65 RON

din 12.324,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.