Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate aer conditionat

Număr anunț
DA41006163
Autoritate contractantă
COMUNA FULGA (PRIMARIA COMUNEI FULGA) (CUI 2845435)
Furnizor / câștigător
PADORES SRL (CUI RO15028379)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.669,41 RON
Valoare atribuită
9.669,41 RON
Data publicării
18.08.2026 09:14
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.669,41 RON

din 9.669,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.