Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet hartie copiator A4

Număr anunț
DA41006023
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU BRAD (CUI 4944680)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.875,12 RON
Valoare atribuită
5.875,12 RON
Data publicării
18.08.2026 09:06
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.875,12 RON

din 5.875,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.