Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie - Aviz de GA

Număr anunț
DA41005538
Autoritate contractantă
SC APA CANAL NORD VEST SA (CUI 27221372)
Furnizor / câștigător
DAF GEOCONSULT SRL (CUI 22013079)
Cod CPV
71351913-6 · Servicii de explorare geologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
18.08.2026 08:25
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.