Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet articole sportive conf fp QUO148195B4

Număr anunț
DA40998050
Autoritate contractantă
COMUNA BOGDANESTI (CONSILIUL LOCAL BOGDANESTI) (CUI 4446686)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.002,85 RON
Valoare finală
69.002,85 RON
Data publicării
14.08.2026 14:40
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.