Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINSECTIE DEZINFECTIE DERATIZARE

Număr anunț
DA41006602
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.2 COMANESTI (CUI 4535856)
Furnizor / câștigător
MEG & MIH SRL (CUI 31109106)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.930,20 RON
Valoare atribuită
4.930,20 RON
Data publicării
18.08.2026 09:38
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.930,20 RON

din 4.930,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.