Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente de securitate audio/video Comuna Socodor

Număr anunț
DA40996630
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Furnizor / câștigător
MASTERS SECURITY SISTEMS S.R.L. (CUI RO24103925)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.728 RON
Valoare atribuită
28.728 RON
Data publicării
14.08.2026 12:22
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.728 RON

din 28.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.